GİZLİLİK ve GÜVENLİK POLİTİKASI

Bu sayfada yer alan güvenlik ve gizlilik kuralları yaptığınız alışverişlerde ve vermiş olduğunuz kişisel bilgilerdeki güvenlik ve gizlilik sınırlarını belirlemek amacı ile konulmuştur.

Gizlilik politikası neleri kapsar?

• Bu gizlilik politikası laxvox.com URL’i ile başlayan tüm sitelerde geçerlidir.
• Herhangi bir sitede Lax Vox logosunu görmeniz bu güvenlik kurallarının o sitede geçerli olduğu anlamına gelmez. URL’i kontrol etmeniz ve gerçekten Venowave’e ait bir sayfa olduğundan emin olmanız gerekir. Zira Logomuzu izinsiz ve kötü niyetle kullanmak isteyen kişiler olabilir. Böyle durumlarda lütfen bizimle iletişim kurun, adresimiz: info@laxvox.com
• Size ait bilgiler (fatura adresi, teslimat adresi vs.) hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.
• Lax-Vox ürününü satın alırken kullandığınız kredi kartı bilgileriniz Garanti Bankası Ortak Ödeme Sayfası güvencesindedir. Üçüncü şahıslar kredi kartı bilgilerinizi göremezler.
• Ürün Kargo firması tarafından size faturası ile teslim edilmelidir. Lütfen faturanızı isteyiniz. Karşılaşacağınız herhangi problemde info@laxvox.com adresine mail atınız.

Hangi kişisel bilgilerinizi saklıyoruz?

• Sitemizi ziyaret için herhangi bir kişisel bilginizi bize vermek zorunda değilsiniz. Ama Lax-Vox satın alacaksanız, telefon numarası, adres vb. kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir. Bunlar kimseyle paylaşılmayacak ve sadece ürün teslim etmek amacıyla kullanılacaktır.
• Herhangi bir zamanda sitemizi ziyaret ettiğinizde web serverımız tarayıcınızın bağlanmış olduğu IP adresini isimsiz kullanıcı olarak kaydeder

Kişisel bilgilerin güvenliği:

• www.laxvox.com üzerinde vermiş olduğunuz tüm kişisel kimlik bilgilerinizi gizli tutulur. Ancak yaptığınız alışverişlerde ürün satın aldığınızda, ürünü teslim edebilmek için adınızı, soyadınızı, telefon, email ve adresinizi bilmek zorundayız. Kart bilgileriniz sadece bankaya onay için gelir. Kart bilgisi detayınız bize ulaşmaz.

Bu kişişel bilgilerinizi sakladığımız ortamın korunma ölçüsü nedir?

Alışverinizi yaparken Garanti Güvenli Ortak Ödeme Sayfası üzerinden işlemi gerçekleştireceksiniz. Bu altyapı tamamen Garanti Bankası güvencesiyle sağlanmıştır.

Kullanıcı İstekleri/Geri Bildirimleri
• Lütfen ürünle ilgili herhangi bir sorununuzda info@laxvox.com adresine bildirimde bulununuz. Konu ile ilgili size 24 saat içerisinde destek verilecektir.

İçerik Kullanımı

• www.laxvox.com web sitesinde yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali ya da fonksiyonalite, başka mecralarda yayınlanamaz. Copyright
• Bu sitedeki tüm materyalde sağlanan yasal haklar Çözüm Bilgisayar İletişim Makina Medikal Sistemleri Ltd. tarafından veya materyalin orijinal yaratıcısı tarafından tutulur. Burada belirtilenin dışında , hiçbir materyal kopya edilemez, tekrar üretilemez, dağıtılamaz, sergilenemez, yüklenemez, tekrar oynatılamaz, postalanamaz, verici yoluyla geçirilemez , dahilen, fakat limitlenmemiş olarak, elektronik, mekanik, fotokopik, kayıtlı ve ya herhangi başka bir şekilde çoğaltılamaz.
• Bu sitedeki materyallerin sadece sergileme, kopya , dagıtım, ve ya yükleme için kişisell, ticari olmayan kullanım için değiştirmeme ve materyaller için tüm yasal ve içerdiği diğer kişisel notların yasal sahibiyseniz izin verilebilir. Değilseniz, Çözüm Bilgisayar İletişim Makina Medikal Sistemleri Ltd.’in izni olmadan, buradaki herşeyi diğer serverlara kopyalayamazsınız. Bu izin otomatik olarak bu şartlardan bir maddeyi bozduğunuz anda biter. Bu tahdit hususunda acilen yüklediğiniz veya resmettiğiniz materyali imha etmek zorundasınız. Bu sitedeki herhangi bir materyalin herhangibir imzasız kullanımı kopyalama yasaları, ticari yasalar, güvenlik ve tanıtım yasaları ve iletişim kanunları ve statülerine tecavüz eder.

Bu sayfada yer alan güvenlik bilgileri Çözüm Bilgisayar İletişim Makina Medikal Sistemleri Ltd. tarafından zaman zaman güncellenir. Lütfen bu bilgileri periyodik olarak kontrol edin. Bazı durumlarda ise www.laxvox.com sitesinde yer alacak olan uyarılar yeni güvenlik uygulamaları konusunda size bilgi verecektir. Güvenlikle ilgili soru ve sorunlarınızı info@laxvox.com adresine yazabilirsiniz.

info@laxvox.com